נשמע מעניין? רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים  ונחזור אליכם  בהקדם

בלחיצה על כפתור שלח הנני מאשר/ת קבלת עדכונים, חדשות וחומר שיווקי אחר מהמכינה.

בוגרי המכינה אשר מאיישים את מחלקות העיצוב באקדמיות המובילות בארץ ובחו"ל, מספרים על חויית המכינה שעברו.

 

המכינה הבינתחומית       מסיימים את המכינה            

סופיה רייז - "המכינה הבנתחומית מאוד עזרה ותרמה לתהליך ,הרבה מעבר למצופה, לא מפסיקה לשבח את המקום ובעיקר מתגעגעת."

רותם אדריאן - "הייתה תקופה נהדרת, בחרתי החלטה מבורכת ללמוד במכינה, נותן הרבה כלים, אחלה פרומו ללימודים. משבחת בפני אחרים את המכינה."

רננה אלבג - "המכינה עזרה לה מאוד , והכל בזכות איילה עפרון המורה אשר ליוותה אותהי במשך כל הליך המכינה וגם היום ממשיכה ללוות אותי, רוב תיק העבודות נבנה בקורס המכינה"

שחר רשף - "קורס מעולה , עזר לפיתוח אישי בעיקר בזכות הראש הפתוח של המרצים."

יהל ולדנברג - "המכינה עזרה לפיתוח אישי, התיק עבודות נבנה במכינה, בזכות המכינה התקבלתי לאן שרציתי!"

לירון אלקיים - "הסדנה המתקדמת של אופנה וצורפות עם איילה עפרון הייתה מדהימה בנתי את התיק עבודות שם ובזכותו התקבלתי! "

 

ירדן ורדי- "זכיתי פעמיים כאשר בחרתי ללמוד במכינה הבינתחומית: גם למדתי הרבה מאוד על עצמי ועל היכולות שלי וגם התקבלתי לעיצוב תעשיתי בשנקר!!"

 

 

סי מינץ'– "התהליך במכינה היה לא קל אבל היה שווה כל רגע" – התקבלת לעיצוב תעשיתי בהדסה

 

אור דגן– "המכינה הכניסה אותי לעניינים ונתנה לי את המוטיבציה להתקבל" – התקבלה לעיצוב תעשיתי בשנקר

 

אלון יוסלביץ– "המכינה עזרה לי לפתח את החשיבה שלי, למדתי על מה חשוב לשים דגש. לולא המכינה לא הייתי מתקבל" – לומד אדריכלות בבצלאל.

 

אנה גוסובסקי– "המכינה לימדה אותי להסתכל על דברים אחרת, להפתח לכיוונים שונים, בזכות המכינה גיליתי יכולות שלא ידעתי שיש לי" – לומדת עיצוב פנים בחולון (HIT)

 

חגית ויזלברג– "בזכות המכינה, הליווי הצמוד והמרצים המצויינים הצלחתי להתקבל" – לומדת עיצוב תעשייתי בשנקר

 

נדב חורש– "בזכות המכינה מצאתי את המקצוע שלי לחיים"- לומד תקשורת חזותית בשנקר

 

איילת חן חזות– "המכינה כיוונה אותי, ובזכותה הבנתי לקראת מה אני הולכת והחלטתי שזה מה שאני רוצה. גם היום תוך כדי לימודים אני עוד נעזרת בדברים שלמדתי במכינה" – לומדת אדריכלות בטכניון.


אסתר בריזילי
– "המכינה היא מקום טוב ללמוד בו! –המכינה בנתה אותי גם בחשיבה היצירתית וגם בקונספטואליות, היו לי מורים מצויינים שידעו לתת לי ביקורת נכונה על העבודות שלי" – לומדת עיצוב אופנה בשנקר

 

אפרת טלבי– "מעבר לדברים הטכניים, המכינה בעיקר הגבירה לי את הביטחון הן הביטחון העצמי לקראת הבחינות והן ביטחון בכלל לגבי המקצוע שבחרתי" – לומדת תקשורת חזותית בחולון (HIT)

 

אריאל אילוז– "הצלחתי לעבור את הבחינות בזכות הכלים הפרקטיים שהמכינה נתנה לי: יצרתי עבודות בדו מימד ותלת מימד, קיבלתי הרבה טיפים, עשיתי את מבחני התירגול והסימולציות.. ועברתי" – לומד אדריכלות בבצלאל

כריסטינה שמחייב– "המכינה נתנה לי כלים רבים: היא הכינה אותי לפסיכוטכני ועזרה לי בהכנת תיק העבודות" – לומדת עיצוב פנים בחולון (HIT)

עדי פרץ– "המכינה נתנה לי כלים כמו לדעת ללמוד ולצייר, אשר לא היו לי קודם" – לומדת טקסטיל בשנקר

 

פולינה סוגולוב– "המכינה עזרה לי להיות מוכנה מבחינה מנטלית, לקראת הבחינות והאקדמיה" – לומדת תקשורת חזותית בבצלאל

אריאל אניספלד– "בזכות המכינה מצאתי את ייעודי האמיתי, החלטתי לעזוב את לימודי הכלכלה ולהיות מעצב תעשיתי" – התקבל לשנקר

יותם ארד– " התהליך שעברתי במכינה גרם לי להבין מה אני רוצה ללמוד, קיבלתי הכנה מקסימלית לכל שלבי הקבלה, ידעתי לקראת מה אני הולך והגעתי רגוע מאוד לבחינות" – התקבל לעיצוב תעשיתי בשנקר

בר לביא– "בזכות המכינה והמרצים המצויינים התקבלתי לשנקר" – התקבל לעיצוב תעשיתי בשנקר

 

 

תגובות נוספות:

ענבל לוור- "הגעתי למכינה...ללא ידע קודם או ניסיון כלשהו, וללא כשרון רישום מפותח במיוחד- אבל עם חלום להיות מעצבת... כבר מההתחלה הבנתי שאני במקום הנכון... נודע לי שהתקבלתי ללימודים- למגמה שרציתי במקום שרציתי (עיצוב פנים בחולון), ואין מאושרת ממני על כך שהגשמתי את החלום. וזה זמן מעולה להודות לכם – צוות המכינה, שחלק ניכר מהצלחתי זה בזכותכם! ... כולם נתנו לי הרגשה שבאמת אכפת להם, שההצלחה שלי חשובה להם, נתנו ביקורת בונה ועוזרת, למדו אותי לעקוף את המגבלות ולחדד את היתרונות שלי. כולם נתנו את ההרגשה שהם מאמינים בי- וזה גרם לי להאמין בעצמי – ולהצליח! המון תודה לכולכם!!!" -  לומדת עיצוב פנים בחולון.

אינה סרברין - " אז כן, התקבלתי!! לאדריכלות. גם בטכניון וגם באונ' תל אביב... אני לא יודעת אם הייתי מתקבלת בלי המכינה... בקיצור, תודה!!!" -  לומדת בטכניון.

 דניאל מנור - "ברצוני להודות לכם על ההשקעה, הלימוד והתמיכה לאורך כל הדרך... עשיתי דרך ארוכה מאז השתתפתי במכינה ולא הייתי מבקשת לשנות דבר. בזכותכם אני אחיה את חלומי ב- 4 שנים הקרובות, בלימודי טקסטיל בבית הספר הגבוה לעיצוב "שנקר"... תודה רבה והמשיכו להגשים חלומות!" - לומדת בשנקר.

מיכל אורנבורג - "הגעתי לקורס ללא כל רקע או ניסיון ורק עם רצון.. תוך פרק זמן קצר מאוד עזרתם לי מבחינה מקצועית ואישית להגשים חלום – להתקבל לבצלאל למחלקת תקשורת חזותית...לא האמנתי שבנאדם כמוני – ללא כל רקע ברישום ועיצוב, שפשוט "קפץ למים" יתקבל לבצלאל ועוד בניסיון אחד, ואתם עזרתם לי להאמין ולהצליח. תודה רבה-רבה-רבה" -  לומדת בבצלאל

אורטל- "התקבלתי ללימודים!! בשורה מדהימה אך הדרך לא הייתה קלה... עם הזמן התמיכה העידוד העזרה ההדרכה ההכוונה והמון סבלנות שקיבלתי - הצלחתי... אני יכולה להגיד בפה מלא שרק בזכותם התקבלתי!!! ..וזה הדבר הכי טוב שיכולתי לקבל.  תודה רבה רבה על הכל ".

נשמע מעניין? רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים  ונחזור אליכם  בהקדם

בלחיצה על כפתור שלח הנני מאשר/ת קבלת עדכונים, חדשות וחומר שיווקי אחר מהמכינה.