גולשת יקרה !
כחלק ממדיניותינו במכינה הבינתחומית, ושאיפתינו לשקיפות ולבהירות, אנו מפרסמים מסמך זה, המפרט את מדיניות הפרטיות באתר שלנו. חשוב לנו שתביני את האופן שבו אנו תופסים את פרטיותך ומכבדים אותה, ואת השימוש שאנו עשויים לעשות במידע אותו את מספקת. המסמך עשוי להתעדכן מעת לעת, ולכן חשוב לחזור ולהתעדכן בסעיפיו.
מסמך זה כתוב בלשון נקבה, אך הוא מכוון לנשים וגברים גם יחד.

1. איזה מידע עשוי להגיע אלינו?
א. כל מידע שתמסרי לנו דרך האתר: טפסי הרשמה, מידע, השארת פרטי התקשרות וכיוצ”ב.
ב. מידע הקשור בנתוני גלישה, מיקום, נתוני תקשורת, הזדהות (של המחשב) ומידע הקשור למשאבים שונים בהם תשתמשי בגלישה.
ג. מידע לגבי תקשורת שתבצעי מול גורמי צד ג’, בתוך האתר.

2. האם וכיצד נשתמש במידע זה
א. המידע המצוי אודותיך באתר, עוזר לנו במתן שירות איכותי, יעיל ורלוונטי יותר. מעבר לכך, אנו עשויים לעשות בו את השימושים הבאים, ע”פ סעיפים ב-ח.
ב. עדכונך בדבר מוצרים ושירותים שעשויים לעניין אותך. אם מסיבה כלשהי, תבחר לבטל את הצטרפותך לקבלת הודעות מאתנו, תוכלי לעשות זאת בכל עת, בפניה אלינו בטלפון 1700-50-85-50 או בדוא”ל info@hamechina.co.il או בעזרת עמוד צור קשר באתר.
ג. התקשרות אתך באשר לשינויים במוצר קיים, או הבהרות ועדכונים לגבי הסכמים קיימים.
ד. במידה והסכמת לכך – נוכל לשתף את המידע עם צד שלישי שאינו קשור בהכרח למכינה הבינתחומית, זאת על מנת שאותו צד שלישי יוכל לעניין אותך במוצרים ושירותים שאתה עשוי למצוא מעניינים ושימושיים. במידה ויועבר מידע לצד
שלישי, יהיה הדבר תחת מעטה אנונימיות. המכינה הבינתחומית לא תחלוק מידע מזהה לגביך, אלא רק נתונים סטטיסטיים ונתוני התקשרות (אם בכלל).
ה. שימוש ב-Cookies , מאפשר לנו לקבל נתונים סטטיסטיים על הגלישה ואין בהם גורמים מזהים אודותיך. אנו עשויים לעשות שימוש בקבצים אלו, או למסרם לגורמים שלישיים. באפשרותך לחסום את השימוש ב-Cookies דרך הגדרות הדפדפן שלך, אך חסימה זו עלולה לפגוע בחוויית הגלישה שלך וביכולתך לצפות בתכנים שונים.
ו. חשיפת פרטייך האישיים (המזהים) לצד שלישי, יתאפשרו רק אם ימכר העסק (או חלק ממנו), או במסירה לחברה קשורה (חברת בת, חברה אחות וכיוצא בזאת).

3. כיצד אנו מטפלים במידע פרטי ומגנים עליו
א. המכינה הבינתחומית מכבדת את המידע שחלקת ולכן נוקטת בכל התהליכים הסבירים, על מנת להבטיח את סודיות המידע שלך.
ב. המכינה הבינתחומית משתמשת בשרתים מאובטחים על מנת להבטיח אכסון ראוי למידע. אנו משתמשים בהצפנה, כדי להגביר את רמת האבטחה עבור נתוני עסקאות.
ג. לצד נסיוננו לספק את פתרונות האבטחה ההדוקים וההרמטיים הניתנים, הגלישה באינטרנט עדיין אינה בטוחה במאת האחוזים ולצערינו, איננו יכולים להבטיח באופן מלא את שלמות המידע ואת בטיחותו. על כן, המידע הנמסר לאתר הינו
באחריות הגולש, ובאחריותו בלבד.

4. קישורים באתר
א. באתר קיימים קישורים לצד שלישי, בין אם בלינקים או פרסומות. איננו מכירים את תנאי הפרטיות של אותם גורמים שלישיים, אין לנו שליטה על המדיניות שלהם ואיננו אחראים להם. אנו מציעים לך לברר את מדיניות הפרטיות באתרים אלו,
לפני שתבחרי לחלוק אתם מידע כלשהו.

5. יצירת קשר
א. חשוב לנו שתביני היטב את מדיניות הפרטיות שלנו ושתחושי בנוח כשאת גולשת באתר שלנו. אם יש לך שאלות נוספות או הבהרות, נשמח אם תצרי איתנו קשר בכתובת info@hamechina.co.il